خوابگاه

کل اخبار:73

 • ۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۵:۵۳

  افتتاح خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

  معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از افتتاح یک خوابگاه برای سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: امسال کمبود خوابگاهی وجود ندارد.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۲۲ ۱۵:۳۹

  ورودی‌های جدید دانشگاه تهران بدون خوابگاه

  مدیرکل کوی دانشگاه تهران تاکید کرد: سازمان سنجش و آموزش کشور بدون توجه به امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه، افزایشی در ظرفیت این دانشگاه نداشته باشد زیرا در صورت افزایش ظرفیت، بیشتر ورودی های جدید بدون خوابگاه خواهند ماند.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۲۱ ۱۲:۲۷

  نابسامانی اجاره بهای خوابگاه‎های خودگردان

  نرخ اجاره بهای برخی از خوابگاههای خودگردان دانشجویی اعلام شد. بر اساس آنچه اعلام شده نرخ اجاره بها از یک رویه یکسان برخوردار نیست و علی رغم آنچه قبلا مطرح شده بود هر دانشگاه روش خود را در میزان و نحوه دریافت به کار گرفته است.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۹ ۱۶:۰۶

  پیامدهای پیش بینی نشده واگذاری خوابگاههای دانشجویی به بخش خصوصی

  مدیرکل کوی دانشگاه تهران گفت: طرح مقدماتی واگذاری خوابگاه ها به بخش خصوصی باید اول در دانشگاه های بزرگ انجام شود، دانشگاههایی که خوابگاه ‌در فرایند علمی آنها تاثیر گذار است.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۸ ۱۹:۵۰

  واگذاری خوابگاه‎ها به بخش خصوصی مشکل فرهنگی ایجاد می‌کند

  معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: برنامه ای برای برون سپاری خوابگاه به بخش خصوصی نداریم زیرا این موضوع مشکلات فرهنگی را ایجاد می کند.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۸ ۱۸:۳۰

  محدودیت ارائه خوابگاه در 126 دانشگاه دولتی

  در آستانه انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری 93 این بار هم دانشگاهها کمبودهای امکانات خوابگاهي و عدم تعهد خود در قبال اسکان دانشجویان را در دفترچه های راهنمای انتخاب رشته که بر روی سایت سازمان سنجش قرار داد، اعلام کرده اند. اما دانشگاهها اولویت هایی را هم برای پذیرش در خوابگاه ها اعلام کرده اند که از آن جمله ممتاز بودن، دارا بودن رتبه هاي دو يا سه رقمي و رتبه هاي زير هزار است.

 • ۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۰۹:۳۹

  احداث خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا پایان شهریور به اتمام می‌رسد

  رئیس دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه بالغ بر پنج هزار دانشجوی دختر و پسر در خوابگاه‌های داخل دانشگاه کردستان اسکان داده شده‌اند، اظهارکرد: تمام دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه، حتی دانشجویان دوره شبانه هم در خوابگاه اسکان داده شدند.

 • ۱۳۹۳-۰۲-۲۳ ۱۸:۰۰

  مسابقه آشنایی دانشجویان خوابگاهی با قوانين امور رفاهی

  سرپرست اداره رفاهی دانشجويان معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت از برگزاری مسابقه ويژه دانشجويان خوابگاهی در هفته خوابگاه ها خبر داد.

 • ۱۳۹۳-۰۲-۲۲ ۱۶:۴۱

  تعداد خوابگاه های غیردولتی از 20 به 213 رسید

  مدیرعامل شرکت تعاونی خوابگاه داران غیردولتی گفت: تعداد مجوزخوابگاه های غیردولتی در سراسر کشور از 20 خوابگاه به 213 مجوز خوابگاهی ارتقا یافته است .

 • ۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۷:۳۳

  خیرینی که خوابگاه دانشجویی ساختند

  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رییس کمیته خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ساخت بیش از 120 هزار متر مربع خوابگاه دانشجویی با مشارکت خیّرین خبر داد.

 • ۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۰۸:۳۹

  آغاز هفته «خوابگاه‌ها» از 20 اردیبهشت+ عناوین روزها

  نام روزهای مختلف هفته "خوابگاه‌های دانشجویی" که از 20 تا 26 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، اعلام شد.

 • ۱۳۹۳-۰۲-۰۷ ۱۳:۴۲

  اقتصاد مقاومتی به خوابگاه‎ها رسید

  «هفته خوابگاه‎های دانشجویی» از تاریخ شنبه 20 لغایت 26 اردیبهشت ماه سال 1393 با شعار «خوابگاه سازی ارزش اسلامی – نیاز ملی و با رویکرد: اقتصاد مقاومتی ، برون سپاری خوابگاه‌های دانشجویی و سلامت روح و جسم» برگزار می‎شود .

 • ۱۳۹۳-۰۲-۰۳ ۱۶:۰۸

  تشکیل کمیته 2 وزارتخانه برای بهبود وضعیت فرهنگی خوابگاه‎های خصوصی

  دبیرشورای اسلامی شدن دانشگاه‎ها از تشکیل یک کمیته مشترک بین وزارت علوم تحقیقات و فناری، وزارت بهداست درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد برای برنامه‎ریزی جهت ارتقا وضعیت فرهنگی خوابگاه‌های خصوصی و تقویت برنامه‎های فرهنگی این خوابگاه‎ها خبر داد.