شناسهٔ خبر: 22185 - سرویس سایر حوزه‌ها
نسخه قابل چاپ

«گوهر شب چراغ» منتشر شد

نشر 27 اثر جدید خود را با عنوان «گوهر شب چراغ» روانه بازار نشر کرد.

فرهنگ امروز: «گوهر شب چراغ»، زندگی‌نامه‌ی داستانی شهید مصطفی مرتجی، فرمانده‌ی بهداری لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) و مسئول ستاد انتقال مجروحین فرودگاه مهرآباد به قلم خانم «فاطمه دهقان نیری» است.

روایت متناوب کتاب از نوجوانی پدر شهید و خوابی که در آن دوران دیده است، آغاز می‌شود و در فصل‌ بعدی، اولین حضور شهید را در درمانگاه ولیعصر در پی دارد. فصل‌های کتاب یکی در میان به زندگی شخصی شهید و حضور در بیمارستان‌های سپاه و جبهه‌های نبرد اختصاص داده شده است. دوست و هم‌رزم شهید در موقعیت‌های مختلف، بخش‌های مربوط به دوران خدمت شهید در بهداری سپاه، مسئولیت‌هایی که شهید به عهده داشته و روحیات خاص و نحوه‌ی مدیریت او را روایت می‌کند و در بخش‌های دیگر با سیر زندگی شهید مصطفی مرتجی، خانواده و نحوه‌ی ورودش به سپاه آشنا می‌شویم. 

«گوهر شب‌چراغ» کتاب پنجم از مجموعه «بیست و هفتی‌ها» در قطع رقعی با ۱۷۷ صفحه به قیمت ۹ هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان ادبیات حوزه‌ی دفاع مقدس قرار گرفته است.

مخاطبان می‌توانند برای سفارش کتاب به فروشگاه اینترنتی نشر ۲۷ به نشانی www.۲۷besat.com/shop مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۹۶۴۰۷۱ تماس حاصل فرمایند.

نظر شما