شناسهٔ خبر: 65944 - سرویس سایر حوزه‌ها
نسخه قابل چاپ

ناسکه کریمی، الماسی در میان سالن های زیبایی کشور شناخته شد!

به گزارش روابط عمومی وبسایت بزرگ عروسکو بهار امسال 1403 برند ناسکه کریمی از شهر پیرانشهر توانست با ثبت امتیازات مردمی در وب سایت عروسکو از میان بیش از دو میلیون سالن زیبایی شناسایی شده در کشور رتبه اول کشوری را به خود اختصاص دهد به گزارش رسیده از مدیر روابط عمومی سایت عروسکو خانم مهندس نگار زندی برند ناسکه کریمی با توجه به میزان زیاد محبوبیت و معروف شدنش در میان دختران جوان به زودی و در صورت استمرار این نتایج به جایگاهی دست نیافتنی در بین سالن های زیبایی کشور خواهد رسید.

Description: C:\Users\HP-RAYANEH\Downloads\8f7428be591862ca3a59ad634151944b.jpg.2_1718863057 (1).jpg

وی اضافه کرد به لطف خدا و به یاری و حمایت شما مردم مشکل پسند و زیبا پسند امسال برند ناسکه کریمی به عنوان برترین برند سالن های زیبایی کشور در وب سایت مرجع بیوتی و ودینگ فارسی (عروسکو) معرفی شده و در معرض دید میلیون ها بازدید کننده رسانه اینترنتی عروسکو قرار گرفته است این اتفاق مسیر تازه ای برای سرکار خانم کریمی (مدیریت برند ناسکه کریمی) در ارائه هرچه بهتر خدمات و پیشرفت کاری ایشان پدید آورده و قطعا باعث خواهد شد که بیشتر از قبل برای دیدار عروس خانم های جوان و هنر جویانش مشتاق و مشتاق تر شود.

نگار زندی در ادامه گفت: امیدواریم در ماه ها و سال های آینده برند ناسکه کریمی بتواند معروفیت و محبوبیت خود را در میان مردم کشور بیشتر از پیش حفظ کند و تلاش نماید تا این جایگاه ارزنده را با تمام وجود حفظ کند چرا که برای دست یابی به این جایگاه سال ها تلاش شبانه روزی کرده است. 

به گزارش روابط عمومی عروسکو خانم ناسکه کریمی به خاطر مهارت هایی که در حرفه ی خود یعنی آرایش و میکاپ عروس دارد، سبک هنری وی امروز با نام سبک ناسکه کریمی در بخش گریم و میکاپ عروس به عنوان سبکی متفاوت و منحصربفرد در میان جوانان کشور معروف شده است. ایشان اولین نفری ست که به صورت تخصصی در خصوص شناخت برند های آرایشی کتابی را تالیف کرده که برای کار آموزان رشته میکاپ بسیار راه گشاست، همچنین ناسکه کریمی با ارائه ضمانت در خدمات خود توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را برای خود به ارمغان آورد.

جالب است بدانید که برند زیبایی ناسکه کریمی بواسطه ی دریافت امتیازات مردمی در بستر سایت عروسکو توانست در میان بیش از دو میلیون سالن زیبایی در سال 1403 برند یکم را از آن خود کند..

برچسب ها:  عروسکو  -  ناسکه کریمی

برچسب‌ها:

نظر شما