شناسهٔ خبر: 24911 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

هومن برق‌نورد در نقش روحانی + عکس

سریال «پرد‌ه‌نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی که قرار است از فردا پخش آن آغاز شود، از نخستین کارهای تلویزیونی است که با موضوع روحانیت ساخته می‌شود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایسنا؛ در فاصله یک روز مانده به آغاز سریال «پرده‌نشین» اولین تصاویر از بازیگران روحانی این سریال منتشر شد. در این تصاویر فرهاد آییش و هومن برق‌نورد در نقش روحانی دیده می‌شوند.

 

سریال پرده‌نشین

شهریور ماه امسال معاون قبلی سیما، علی دارابی در بازدید از پشت صحنه سریال «پرده‌نشین»، تاکید کرده بود که تلویزیون نمی‌خواهد به صورت گل‌درشت به موضوع روحانیون پرداخته شود. علی دارابی در توضیح پیام سریال «پرده‌نشین» گفته بود: اگر این دوستان در مجموعه «پرده‌نشین» بتوانند به مواردی که بر آن تاکید شده به درستی بپردازند، قطعا روی اصلاح کارکرد روحانیت تاثیر خواهد داشت. ممکن است یک روحانی بر اساس ضرورت در یک بخش عقیدتی سیاسی فعالیت کند، او برای کارهایش یک ماشین، راننده و... دارد. اما از طرف جامعه مردم فکر می‌کنند همه روحانیون چنین زندگی دارند و ممکن است تاثیر منفی بگذارد. در صورتی که اگر کسی با ساختار نیروی مسلح آشنا باشد متوجه می‌شود که فقط به یک روحانی در این سازمان یا مجموعه سرویس نمی‌دهند بلکه برای همه اینگونه عمل می‌کنند.

وی ادامه داده بود: با توجه به نقش مهم روحانیون در جامعه امیدوارم این مجموعه تلویزیونی بتواند با موضوعی که مطرح می‌کند تا سا‌ل‌ها در یاد مردم بماند. قطعا ما نمی‌خواهیم شما خیلی گل درشت به این موضوع بپردازید. بلکه به واقع باید نشان دهید که در زندگی مردم چنین روحانیونی حضور دارند که همیشه در تمام مراحل کنار آنها هستند. در اصل هم این موضوع درست است.

حجت الاسلام شهاب مرادی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هم که در این بازید حضور داشت، عنوان کرده بود: پرداختن به حوزه علمیه بسیار بکر است. اما باید دید این نگاه چگونه در مجموعه دنبال می‌شود. در ابتدا هر کاری باید به جهت‌گیری‌ها اهمیت داد. «پرده‌نشین» تا این بخش که چنین جهتی را دنبال می‌کند، خوب است، اما قطعا باید نتیجه کار را دید.

 

سریال پرده نشین

اما سریال پرده‌نشین از شنبه - یکم آذر‌ماه - از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود. این سریال به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی جایگزین سریال «برابراصل» می‌شود. «پرده نشین» هر شب ساعت 22 و 30 دقیقه از شبکه اول پخش می‌شود.

فرهاد آییش، آتیلا پسیانی، ویشکا آسایش، هومن برق‌نورد، سعید نیک‌پور، ژیلا سهرابی، مهران رجبی، علی دهکردی، حامد کمیلی، بابک حمیدیان، محمود پاک‌نیت، حبیب دهقان‌نسب، مائده طهماسبی، سارا رحمانی، شیوا ابراهیمی و... از بازیگران سریال «پرده‌نشین» هستند.

این سریال براساس طرحی از عبدالرسول گلبن طراحی شده است. در خلاصه داستان «پرده‌نشین» آمده است که: هُدی پس از سال‌ها برای دریافت ارثیه پدری‌اش می‌آید اما... .

 

سریال پرده‌نشین

 

سریال پرده‌نشین

 

سریال پرده نشین

نظر شما