شناسهٔ خبر: 65148 - سرویس کتاب و نشر
نسخه قابل چاپ

آیین معرفی کتاب جدید عماد افروغ برگزار می‌شود

آیین معرفی کتاب «فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی» تالیف عماد افروغ، دربرگیرنده مجموعه یادداشت‌های روزانه این جامعه شناس، در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش فرهنگ امروز: به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آیین معرفی کتاب «فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی» تالیف دکتر عماد افروغ روز دوشنبه ۲۳ خردادماه، ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مرکز همایش‌های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی سالن فرهنگ برگزار می‌شود.

کتاب «فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی» در برگیرنده مجموعه یادداشت‌های روزانه دکتر افروغ در بین سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۷ است. مولف در این کتاب روزنگاشت، خاطرات، شرح وقایع،‌ دغدغه‌های فکری، معرفتی، اخلاقی، فرهنگی و غیره را به رشته تحریر در آورده است.

عماد افروغ از نخبگان سیاسی، اجتماعی و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور و دانش آموخته رشته جامعه شناسی از دانشگاه شیراز است.

یادداشت های افروغ از جهت حضورش در حوزه اندیشه‌ای و تولید علوم انسانی و کنشگری در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی از منابع مهم در حوزه یادداشت نویسی شخصی محسوب می‌شود.

جلد اول کتاب «فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی» سال ۱۳۹۶ توسط انتشارات سوره مهر در ۶۹۸ صفحه منتشر شده و آخرین مجلد این مجموعه نیز در سال ۱۴۰۱ روانه بازار نشر شده است.

برچسب‌ها:

نظر شما